Pohár ČVS, Brno


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
21. 7. 2011 - 24. 7. 2011
začátek kvalifikace čtvrtek 14:00

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Soňa Nováková START B6, z.s. 50.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Tereza Vaňková 45.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 45.00
3 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
4 Barbora Kolářová Sportovní klub Meteor Praha 35.00 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 35.00
5 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Šárka Židová 30.00
6 Kristýna Hejlová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 30.00 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 30.00
7 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Kateřina Tychnová Tělocvičná jednota Sokol Michle 25.00
8 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 25.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
9 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
10 Eliška Krejčí VSK MFF UK Praha, z.s. 20.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 20.00
11 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 20.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 20.00
12 Veronika Nucová 20.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 20.00
13 Michaela Vorlová 15.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 15.00
14 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 15.00
15 Ilona Šotkovská 15.00 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00
16 Lucie Hlaváčová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
17 Michaela Cocca Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 10.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 10.00
18 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00
19 Veronika Sobotková Volejbalový klub Chudák pes 10.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
20 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 10.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00
21 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 5.00 Vanda Vydrová 5.00
22 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 5.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 5.00
23 Lucie Korbelová 5.00 Šárka Hamrusová 5.00
24 Markéta Janouchová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 5.00 Klára Kotasová Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 5.00
25 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 5.00 Kateřina Gramelová VK Polanka nad Odrou, z.s. 5.00
47 Natália Dubovcová SVK 0.00 Dominika Nestarcová 0.00
48 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00
49 Hana Kotounová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0.00 Michaela Hanáková 0.00
50 Zuzana Šajmovičová 0.00 Martina Sláviková SVK 0.00
© ČVS 2015-2018