Český pohár 1* / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
30. 5. 2020 - 31. 5. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: Online vysledky


Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Davide Pellegrino ITA 49.00 Gianluca Pellegrino ITA 49.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00
5 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Luke Smith AUS 42.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 28.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 28.00 Leo Williams ZAF 28.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Martin Šrámek 28.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 28.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 28.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
17 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Martin Douda Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00
17 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 14.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 14.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 14.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 14.00
17 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 14.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 14.00
17 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 14.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 14.00
25 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Jakub Bartůněk Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Daniel Vacek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Matěj Havlík Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Matěj Svárovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 7.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 7.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 7.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 7.00
25 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 7.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 7.00
25 Ján Namešanský SVK 7.00 Michal Hovorka SVK 7.00
25 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00
33 Lukáš Koldovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50
33 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 3.50 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 3.50
35 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 1.75 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 1.75
35 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 1.75 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 1.75
35 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 1.75
35 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75
35 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.75 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 1.75
35 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 1.75 Martin Pavlovský Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 1.75
35 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 1.75 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 1.75
© ČVS 2015-2018