Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Dívky U20
6. 6. 2020 - 7. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2MwBDZm

-------------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 2. 6. 2020:

Kvalifikace pro 18 týmů - model Q18-skup-KO. Zahájení v 15:00. Hraje se na 6 kurtech.

Poznámka 31. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Lenka Veselá S V B C, z.s. 54.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 54.00
3 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 48.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 48.00
5 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 36.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
5 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
7 Linda Francová SK HAMR, z.s. 30.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 30.00
7 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 24.00
13 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
13 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
13 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 12.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 12.00
4 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 42.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
9 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 18.00 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 18.00
17 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
17 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 12.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 12.00
25 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 6.00
25 Nicole Krutilová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Adéla Štorková SK Kometa Praha, z.s. 6.00
25 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 6.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Alžběta Kejnovská SK HAMR, z.s. 6.00 Ema Havrdová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Barbora Márová S V B C, z.s. 6.00 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 6.00
30 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
30 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 3.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 3.00
30 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 3.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 3.00
30 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 3.00 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
30 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
30 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 3.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018