Český pohár (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Dívky U20
6. 6. 2020 - 7. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2MwBDZm

-------------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 2. 6. 2020:

Kvalifikace pro 18 týmů - model Q18-skup-KO. Zahájení v 15:00. Hraje se na 6 kurtech.

Poznámka 31. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Lenka Veselá S V B C, z.s. 54.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 54.00
3 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 48.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 48.00
4 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 42.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 36.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
5 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
7 Linda Francová SK HAMR, z.s. 30.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 30.00
7 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
13 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
13 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Marie Mlejnecká 18.00
13 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 18.00 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 18.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 12.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 12.00
17 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
17 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 12.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 12.00
25 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 6.00
25 Nicole Krutilová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Adéla Štorková SK Kometa Praha, z.s. 6.00
25 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 6.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Alžběta Kejnovská SK HAMR, z.s. 6.00 Ema Havrdová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Barbora Márová S V B C, z.s. 6.00 Veronika Laušmanová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 6.00
30 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
30 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 3.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 3.00
30 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 3.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 3.00
30 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 3.00 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
30 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
30 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 3.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018