Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Chlapci U20
7. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3czkp8w

---------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 2. 6. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 13:00 na 3 kurtech.

Poznámka 31. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 60.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 54.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 54.00
3 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 48.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 36.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 36.00
5 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 36.00 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
9 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
5 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 36.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 24.00
13 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 18.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 18.00
13 Jan Livora Beach Service club z.s. 18.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 18.00
13 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 18.00
17 Jan Pešek Beach Service club z.s. 12.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 12.00
17 Šimon Choleva Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00
17 Bartoloměj Cubr Beach Service club z.s. 12.00 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018