Lemansport Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
6. 6. 2020 - 7. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3ctHf13

----------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 1. 6. 2020:

Hlavní soutěž bude řízena rozhodčími ABV. Hráči budou mít navíc k dispozici zdarma čerstvé ovoce během soboty a neděle.

Poznámka 28. 5. 2020:

Kvalifikace bude rozšířena na max. 24 týmů. Hrát se bude systémem Q24-KO o 9 postupových míst. Účast v hlavní soutěži se mění na: 10 nejlepších týmů dle aktuálního žebrícku ABV, 1x DKA, 3x DKP, 1x DKJ a 9 týmů z kvalifikace. Kvalifikace začne v 12:00!

Pokud v pondělí v 20:00 (termín "standardní uzávěrka přihlášek") bude přihlášeno 34 a méně týmů, bude kvalifikace změněna na model Q16-KO o 6 postupových míst.

 

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Jan Mrkous Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 36.00 Luke Smith AUS 36.00
3 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 32.00
4 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 28.00
5 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 24.00
5 Leo Williams RSA 24.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 24.00
7 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 20.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 20.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 16.00
9 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 16.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 16.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 16.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 12.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
13 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 František Knobloch Prague beach team, z.s. 12.00 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
13 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00
17 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 8.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 8.00
17 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 8.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 8.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 8.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 8.00 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00
17 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 8.00
17 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00
17 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 8.00
25 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 4.00 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 4.00
25 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 4.00 Jan Čirka TJ ABC Braník, z.s. 4.00
25 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 4.00 Jan Předota Prague beach team, z.s. 4.00
27 Stanislav Vachoušek Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 2.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 2.00
27 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 2.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 2.00
27 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 2.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 2.00
27 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.00
27 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 2.00
27 Michal Sommer Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. 2.00 Ondrej Spisiak SVK 2.00
27 Patrik Malios Beach Service club z.s. 2.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 2.00
27 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00
27 Matěj Dvořák TJ ABC Braník, z.s. 2.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 2.00
27 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 2.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 2.00
27 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 2.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018