Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
6. 6. 2020 - 7. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2zUza8G

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

--------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Poznámka 19. 5. 2020:

Dvojí přihlášení na LP a ČP dospělých je možné. Tým přihlašujicí se na oba turnaje tento fakt oznámí na zverina@cvf.cz.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 Markéta Sluková 120.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 72.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 72.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 72.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
9 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 48.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
9 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 48.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Jana Šimanicová SVK 48.00 Barbora Tokošová SVK 48.00
9 Zuzana Reginová SVK 48.00 Kristína Harmanová SVK 48.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
17 Alena Pecháčková 24.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00
17 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 24.00
17 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
25 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
25 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00
25 Kateřina Kuníková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 12.00
25 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 12.00
25 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
4 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 84.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
25 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
25 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Iveta Miranda SVK 12.00
25 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
33 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 6.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00
33 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
35 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 3.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 3.00
35 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 3.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 3.00
35 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 3.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 3.00
35 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 3.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 3.00
35 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 3.00 Anna Felker RUS 3.00
35 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
35 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
35 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 3.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018