Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Litoměřice


kategorie: Ženy
30. 5. 2020 - 31. 5. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2zwU1ib

Kvalifikace je modelem Q12-2KO.

-----------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Poznámka 23. 5. 2020:

Byla změněna kategorie turnaje - nově Český pohár 3*.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 Markéta Sluková 120.00
2 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 108.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 108.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00
4 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 84.00
5 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Simona Janečková BeachPunk Team z.s. 72.00
5 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 72.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 72.00
7 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 60.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 48.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 48.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 36.00
13 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Petra Indrová 36.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
13 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Iveta Miranda SVK 36.00
17 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24.00 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00
17 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 24.00 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
17 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00
17 Pavlína Šimáňová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
25 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 12.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 12.00
25 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Monika Procházková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
27 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 6.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00
27 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018