Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)


kategorie: Juniorky
13. 6. 2020 - 14. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2YkUNXO

-------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 11. 6. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v 14:00.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 60.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 60.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Linda Francová SK HAMR, z.s. 48.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 48.00
4 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 42.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 36.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 36.00
7 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Hanna Gubik HUN 36.00 Fanni Vecsey HUN 36.00
9 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 24.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 24.00
9 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
13 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 18.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 18.00
13 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.00
13 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
17 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 12.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 12.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 12.00
17 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00 Andrea Krčová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00
25 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00
25 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 6.00
25 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
25 Kateřina Kravcová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00 Lucie Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
25 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
31 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
31 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
31 Eva Mácková TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
31 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 6.00 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 6.00
31 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00
33 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018