Český pohár (celostátní) / Kojetín


kategorie: Chlapci U20
13. 6. 2020 - 14. 6. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qceKhLONG9ZaG0T-wDfq5H4kgY92fsjfQ5Ty9nhkNsc/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 30. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00
2 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 54.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
4 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00
5 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Jakub Bartůněk Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
7 Matěj Havlík Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
7 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 36.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00
9 Tomáš Ptáček SK Kojetín 2016, z.s. 24.00 Jan Dočkal SK Kojetín 2016, z.s. 24.00
9 Štěpán Horák SK Kojetín 2016, z.s. 24.00 Martin Koňařík SK Kojetín 2016, z.s. 24.00
9 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michal Háger Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 24.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 18.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 18.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00 Vasilii Odintsov RUS 18.00
13 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 18.00 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 18.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 18.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 18.00
17 Marek Gonda Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00 Adam Holý Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00
17 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Jakub Kubala PKBVA, z.s. 12.00
17 Jiří Herkus Beach Service club z.s. 12.00 Jan Marek Beach Service club z.s. 12.00
17 Tadeáš Lex Volejbalový klub Ostrava, z.s. 12.00 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
17 Ondřej Válka Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
17 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00 Šimon Beránek 12.00
© ČVS 2015-2018