Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Nymburk


kategorie: Ženy
13. 6. 2020 - 14. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3cUjrUc

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

-----------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 7. 6. 2020:

Změna herního modelu hlavní soutěže, nově bude H24-skup-1KO (v příloze). Do nedělní dne postupuje 8 nejlepších týmů.

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00.

Poznámka 20. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 Markéta Sluková 120.00
2 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 108.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 108.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00
4 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 84.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 84.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 72.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 72.00
5 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 72.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 48.00 Kateřina Kuníková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 48.00
9 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00
9 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
17 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Alena Pecháčková 24.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Jana Šimanicová SVK 24.00 Barbora Tokošová SVK 24.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 72.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 72.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 48.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 48.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 48.00
17 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
17 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
25 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
25 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
27 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.00
27 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 6.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 6.00
27 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 6.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 6.00
27 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
27 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 6.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
27 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00
27 Anna Felker RUS 6.00 Iveta Miranda SVK 6.00
© ČVS 2015-2018