Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Opava Beach Open Český pohár 1* / Opava (Happy Sport)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
13. 6. 2020 - 14. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3cUkTWE

-----------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 11. 6. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00 na 4 hracích kurtech.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Jakub Ihnát SVK 56.00 Filip Gavenda SVK 56.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 42.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 42.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 42.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 28.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 28.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Lukáš Dvořák Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Davide Pellegrino ITA 28.00 Gianluca Pellegrino ITA 28.00
9 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Jiří Kraffer TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 28.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Leo Williams RSA 14.00 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 14.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Patrik Malios Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.00
17 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 14.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 14.00
25 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 7.00
25 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 7.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 7.00
25 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 7.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 7.00
25 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Lukas Demar FRA 7.00
25 David Svrček BeachPunk Team z.s. 7.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 7.00
25 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Vojtěch Bauman VK Ostrava, s.r.o. 7.00
25 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 7.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.00
0 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 0 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0
0 Jan Rodek 0 Václav Kotas Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 0
0 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 0 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 0
0 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 0 Petr Daniel Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 0
0 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 0 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0
© ČVS 2015-2018