Opava Beach Open Český pohár 1* / Opava (Happy Sport)


kategorie: Muži
13. 6. 2020 - 14. 6. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3cUkTWE

-----------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 11. 6. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00 na 4 hracích kurtech.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 70.00
2 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 63.00
3 Jakub Ihnát SVK 56.00 Filip Gavenda SVK 56.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 42.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 42.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 František Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 František Knobloch Prague beach team, z.s. 42.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 42.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 42.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 28.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 28.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 28.00
9 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 28.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 28.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Davide Pellegrino ITA 28.00 Gianluca Pellegrino ITA 28.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Leo Williams RSA 14.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 14.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 14.00 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Patrik Malios Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.00
17 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 14.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 14.00
17 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
25 David Svrček BeachPunk Team z.s. 7.00 Ondřej Mach Volejbalový klub Ostrava, z.s. 7.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 7.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 7.00
25 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 7.00 Vojtěch Bauman VK Ostrava, s.r.o. 7.00
25 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 7.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 7.00
25 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 7.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.00 Matěj Dvořák TJ ABC Braník, z.s. 7.00
25 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Lukas Demar FRA 7.00
25 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 7.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.00
0 Jaromír Hošek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0
0 Jan Rodek Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 0 Václav Kotas VK Ostrava, s.r.o. 0
0 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 0 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 0
0 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0
0 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 0 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0
© ČVS 2015-2018