Český pohár (celostátní) / Jihlava


kategorie: Juniorky
20. 6. 2020 - 21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2UYiLY2

-------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 15. 6. 2020:

Bohužel není v možnostech pořadatel navýšit kapacitu kvalifikace.

Před prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.

Poznámka 24. 5. 2020:

Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 60.00
2 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 54.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 54.00
3 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 48.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 48.00
4 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 42.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 36.00
7 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 36.00 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 36.00
7 Anna Pavelková S V B C, z.s. 36.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 36.00
9 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
9 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 24.00
13 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 18.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00
17 Aneta Köhlerová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Adéla Zeithamová Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 12.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 12.00
17 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
25 Nicole Krutilová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Adéla Štorková SK Kometa Praha, z.s. 6.00
25 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 6.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 6.00
25 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 6.00 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 6.00
28 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
28 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
28 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018