Český pohár (celostátní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Junioři
21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3ejP37n

---------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 17. 6. 2020:

Kvalifikace začne v sobotu v 16 hodin.

Poznámka 15. 6. 2020:

Před prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 60.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 60.00
2 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 54.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 54.00
3 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 48.00 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 48.00
4 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00
5 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 36.00 Martin Douda TJ Orion Praha, z.s. 36.00
5 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 36.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 36.00
5 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Jiří Benda Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
9 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 18.00
13 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Ondřej Poloch Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Daniel Lebeda Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Samuel Piosek Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Dominik Vašenda Happy Sport Opava, z.s. 18.00
17 Adam Votoček Beach Service club z.s. 12.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 12.00
17 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00 Vasilii Odintsov RUS 12.00
17 Filip Mališka Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Filip Vítek Happy Sport Opava, z.s. 12.00
21 Jan Pešek Beach Service club z.s. 6.00 David Hroch Beach Service club z.s. 6.00
21 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 6.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 6.00
21 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 6.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018