Český pohár (celostátní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Chlapci U20
21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3ejP37n

---------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 17. 6. 2020:

Kvalifikace začne v sobotu v 16 hodin.

Poznámka 15. 6. 2020:

Před prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 60.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 60.00
2 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 54.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 54.00
3 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 48.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00
5 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 36.00 Martin Douda Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 36.00
5 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
5 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 36.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 36.00
5 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 36.00
9 Lukáš Koldovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Jakub Sztolarik Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
9 Daniel Vacek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matěj Havlík Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Ondřej Poloch Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00 Daniel Lebeda Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Samuel Piosek Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Dominik Vašenda 18.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 18.00
13 Tadeáš Lex Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
17 Adam Votoček Beach Service club z.s. 12.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 12.00
17 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00 Vasilii Odintsov RUS 12.00
17 Filip Mališka Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Filip Vítek Happy Sport Opava, z.s. 12.00
21 Jan Pešek Beach Service club z.s. 6.00 David Hroch Beach Service club z.s. 6.00
21 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 6.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 6.00
21 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 6.00 Tomáš Tesař VK Lvi Praha, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018