Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár, Čelákovice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
3. 7. 2010 - 4. 7. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
0 Veronika Tichá 0 Nikola Voráčková 0
0 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 0 Kateřina Novotná 0
0 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 0
0 Veronika Pospíšilová 0 Jana Štefflová Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 0
1 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 30.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 30.00
2 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 27.00 Barbora Kolářová Sportovní klub Meteor Praha 27.00
3 Ilona Šotkovská 24.00 Šárka Židová 24.00
4 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Kristýna Němcová 21.00
5 Eliška Krejčí 18.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 18.00
6 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 18.00
7 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 15.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 15.00
8 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 15.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
9 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Ivana Beinhauerová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
10 Lenka Valentová Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 12.00 Blanka Přibylová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
11 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 12.00 Tereza Vaňková 12.00
12 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 12.00 Nikola Jindrová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 12.00
13 Lenka Knězová 9.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 9.00
14 Veronika Zachařová 9.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00
15 Veronika Bernatová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 9.00 Vendula Bédi Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 9.00
16 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 9.00 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 9.00
17 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 6.00
18 Hana Valešová 6.00 Simona Valášková 6.00
19 Zuzana Dvořáková Prague beach team, z.s. 6.00 Barbora Davidová 6.00
20 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
21 Františka Vidnerová 6.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 6.00
22 Iva Dvořáková 6.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00
23 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
24 Hana Třešňáková 6.00 Barbora Pilátová 6.00
© ČVS 2015-2018