Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
20. 6. 2020 - 21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3fDWFC4

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

---------------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 20. 6. 2020:

Harmonogram aktualizován.

Poznámka 17. 6. 2020:

Po dohodě s pořadatelem byla kvalifikace rozšířena na kapacitu 24 týmů. Pravděpodobný systém kvalifikace bude playoff pro 24 týmů na 1 prohru o 6 postupových míst. Pokud v termínu nasazení do kvalifikace bude v kvalifikace 16 a méně týmů, bude se hrát systém Q16-KO. Kvalifikace bude zahájena v 14:00 na 3 hracích kurtech na pohlaví.

Poznámka 15. 6. 2020:

Mezi přílohy byl nahrán předběžný harmonogram hlavní soutěže.

Poznámka 13. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 120.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 120.00
2 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Marie-Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00
4 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 84.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 72.00
5 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 72.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 72.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00
5 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 72.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 72.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
9 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 48.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 48.00
9 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 48.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 48.00
17 Jana Šimanicová SVK 24.00 Barbora Tokošová SVK 24.00
17 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
17 Tereza Marčanová VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
17 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
17 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 24.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
25 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
27 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 6.00 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 6.00
27 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
27 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 6.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00
27 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Petra Indrová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 6.00
27 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 6.00 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 6.00
27 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 6.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 6.00
27 Adéla Kolesnáčová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 6.00 Anna Přibylová BeachPunk Team z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018