Český pohár (oblastní) / Karlovy Vary


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/31h7AxD

---------------------------------------------------------

Poznamky 23. 6.:

Kvalifikace bylo rozsirena na max. 18 tymu. Kvalifikace zacne ve 14:00 na 4 hracich kurtech.

Poznamky 21. 6.:

Je zakazano se prihlasit na oba turnaje juniorek, ktere se konaji ve stejny vikend.

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 7. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Radka Veselá S V B C, z.s. 40.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 40.00
2 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00
3 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 32.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 32.00
4 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 28.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 28.00
4 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 28.00 Michaela Andrea Bendová 28.00
5 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
5 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Bobková 24.00
9 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 16.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 16.00
9 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 16.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 16.00
13 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00 Eliška Kneiflová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 12.00
13 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Lucie Kubelková Prague beach team, z.s. 8.00 Veronika Hrušková 8.00
17 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 8.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 8.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 8.00
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 8.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 8.00
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 8.00 Adéla Landlová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
23 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 4.00 Markéta Entlicherová 4.00
23 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Kristýna Měkotová 4.00
23 Veronika Mokrá Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 4.00 Mariam Enan Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 4.00
© ČVS 2015-2018