Český pohár 1* / Pňov - Předhradí


kategorie: Muži
27. 6. 2020 - 28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/380ugU5

Poznámka 24. 6.:

OPRAVA! Kvalifikace bude zahajena v pátek v 15:00!

Poznámka 11. 6. 2020:

Hrací model hlavní soutěže byl změnen na H24-skup-1KO.

Poznámka 8. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00 Leo Williams ZAF 42.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 42.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 42.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00
5 Marek Ludha SVK 42.00 Luboš Nemec SVK 42.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 28.00
9 Filip Habr Kladno volejbal cz 28.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Jakub Ihnát SVK 28.00 Filip Gavenda SVK 28.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00 Radek Suda SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 28.00
9 Ján Namešanský SVK 28.00 Michal Hovorka SVK 28.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 28.00
17 Martin Šrámek 14.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Jan Malý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 14.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 14.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 14.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 14.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 14.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 14.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 7.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 7.00
25 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 7.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
27 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 3.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.50
27 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.50 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 3.50
27 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 3.50
27 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 3.50
27 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 3.50 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
27 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 3.50 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 3.50
27 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 3.50 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018