Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Juniorky
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3fF1nQn

--------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 9. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 60.00
2 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 54.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 54.00
3 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 48.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 48.00
4 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 42.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 36.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 36.00
7 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 24.00 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 24.00
9 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 24.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 18.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 18.00
13 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 18.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00
13 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 18.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 18.00
17 Sára Nováková START B6, z.s. 12.00 Anna Helanová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
17 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kateřina Jenisová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jana Fantová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018