Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár / Praha (Vítkov)


kategorie: Dívky U20
26. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/32TqETw

-----------------------------------------------------

Poznámka 24. 7. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Poznámka 22. 7.:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 15:00.

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 13. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 60.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Mila Stanojkovič PKBVA, z.s. 54.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00
3 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 48.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 48.00
4 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 42.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 36.00 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 36.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00
5 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. 36.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 24.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 24.00 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00
9 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 24.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 24.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 18.00 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 18.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 18.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00
13 Kristýna Brožová Beachwell Pelhřimov 18.00 Adéla Chaloupková TJ Jiskra Humpolec, z.s. 18.00
17 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jana Fantová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 12.00 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 12.00
17 Alžběta Kejnovská SK HAMR, z.s. 12.00 Ema Havrdová SK HAMR, z.s. 12.00
21 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 6.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 6.00
21 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 6.00 Adéla Brzková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018