Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U20
19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2DXVekj

-------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 9. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 54.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 54.00
3 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 48.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 48.00
4 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 42.00
5 Štěpán Horák SK Kojetín 2016, z.s. 36.00 Martin Koňařík SK Kojetín 2016, z.s. 36.00
5 Tomáš Ptáček SK Kojetín 2016, z.s. 36.00 Jan Dočkal Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
5 Jakub Malínek Beachwell Pelhřimov 36.00 Matyáš Rubáček Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00
5 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 24.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 24.00
9 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Eduard Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00
13 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 18.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 18.00
13 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 18.00 David Kollátor VK Lvi Praha, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018