Český pohár / Praha (Vítkov)


kategorie: Junioři
26. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3fZ2Q44

-----------------------------------------------

Poznámka 24. 7. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Poznámka 13. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniel Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 60.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 60.00
2 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00
4 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 42.00
5 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 36.00
5 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 36.00 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 36.00
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 24.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 24.00
9 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 24.00 Vasilii Odintsov RUS 24.00
13 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 18.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 18.00
13 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 18.00 Martin Koupšet Beach Service club z.s. 18.00
13 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 18.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018