ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Opava (Happy Sport)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
11. 7. 2020 - 12. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OkxO_dY4v5lKMd6XX0nQTC4VOD5csLncUKrB5vlWqFc/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 9. 7. 2020:

Kvaliifikace bude zahájena až v pátek v 15:00. / The qualification start is postponed to 15.00 on Friday.

Poznámka 8. 7. 2020:

Kvaliifikace bude zahájena v pátek v 14:00. / The qualification will start on Friday at 14.00.

Poznámka 29. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 70.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 70.00
2 Eva Eleková SVK 63.00 Ľubica Šipošová SVK 63.00
3 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 56.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 42.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 42.00
5 Jana Šimanicová SVK 42.00 Barbora Tokošová SVK 42.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 28.00 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Silvia Poszmiková SVK 28.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 28.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 28.00
9 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 28.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 28.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 28.00
9 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 14.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Monika Procházková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 14.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 14.00
17 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 14.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Veronika Horáčková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
17 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 14.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Marie Mlejnecká 14.00
25 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 7.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 7.00
25 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 7.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 7.00
25 Lucie Schusterová 7.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 7.00
25 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 7.00 Michaela Andrea Bendová 7.00
25 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Alexandra Pokorná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 7.00
25 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 7.00 Kateřina Kuníková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 7.00
33 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.50 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 3.50
33 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018