Letní pohár / Hranice-Drahotuše


kategorie: Ženy
12. 7. 2020

NOVÝ ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ KVALIFIKACE: https://bit.ly/38KCkIS

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE: https://bit.ly/38ONT20


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 10. 7.:

Zahajeni kvalifikace bude v sobotu ve 13:00.

Poznámka 5. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
3 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 28.00 Petra Chalcarzová SKUP Olomouc, z.s. 28.00
5 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 24.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 24.00
5 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
5 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 16.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 16.00
9 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 16.00 Adéla Sovíková VK Prostějov, spolek 16.00
9 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 16.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00
9 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Lucie Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
17 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 8.00 Simona Kašpárková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 8.00
19 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 4.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 4.00
19 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018