ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Hranice-Drahotuše


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 7. 2020

NOVÝ ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ KVALIFIKACE: https://bit.ly/38KCkIS

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE: https://bit.ly/38ONT20


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 10. 7.:

Zahajeni kvalifikace bude v sobotu ve 13:00.

Poznámka 5. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
3 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Sabina Matoušková START B6, z.s. 32.00
4 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 28.00 Petra Chalcarzová 28.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 24.00
5 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00
5 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 24.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 16.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 16.00
9 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00
9 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 16.00 Adéla Sovíková SK Kojetín 2016, z.s. 16.00
9 Aneta Orbanová 16.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
17 Barbora Baláková VK Polanka nad Odrou, z.s. 8.00 Simona Kašpárková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 8.00
19 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 4.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 4.00
19 Nela Orbanová 4.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018