ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
12. 7. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3290T0T

-------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 7. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00 na 3 hracích kurtech.

Poznámka 24. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomasz Jaroszczak POL 40.00 Martin Chiniewicz POL 40.00
2 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
3 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 32.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 32.00
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
5 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 24.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
5 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 24.00 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 24.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
9 David Svrček BeachPunk Team z.s. 16.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.00
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 16.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00
13 Šimon Kubrycht SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00 Trung Hieu Hoang SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00
13 Patrik Malios Beach Service club z.s. 12.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00
13 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
17 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 8.00
19 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 4.00 Tomáš Váňa Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 4.00
19 Karel Šedivý 4.00 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 4.00
19 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 4.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 4.00
19 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 4.00 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 4.00
19 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 4.00 Tomáš Dvořáček VSK MFF UK Praha, z.s. 4.00
19 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.00 Jiří Moučka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.00
19 Matěj Kollár SVK 4.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
© ČVS 2015-2018