Český pohár 1* / Poděbrady


kategorie: Muži
11. 7. 2020 - 12. 7. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2OcKBMe

--------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 20. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 63.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00
3 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00
5 Filip Habr Kladno volejbal cz 42.00 Luke Smith AUS 42.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
7 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 35.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 35.00
7 Robert Kufa Beach Service club z.s. 35.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 35.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Leo Williams RSA 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 28.00
9 Michał Korycki POL 28.00 Jarosław Lech POL 28.00
9 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
13 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
13 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 21.00
13 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
13 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 21.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 14.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 14.00
17 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 14.00 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 14.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 14.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Martin Šrámek 14.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 14.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 14.00
17 Tomasz Jaroszczak POL 14.00 Martin Chiniewicz POL 14.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00
17 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 14.00
25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 7.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 7.00
25 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 7.00 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 7.00
27 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 3.50 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 3.50
27 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 3.50 Jáchym Křížek Volleyball Nymburk z.s. 3.50
27 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 3.50
27 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3.50 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 3.50
27 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.50 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.50
27 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 3.50 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 3.50
27 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 3.50 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018