Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Texoll Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
25. 7. 2020 - 26. 7. 2020

ONLNE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2Eb0XDm

----------------------------------------------------------

 

Poznámka 24. 7. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Poznámka 22. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 40.00
2 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00
4 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 28.00
5 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 24.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lívia Orišková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00
5 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
9 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 16.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 16.00
9 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Viktorie Gogová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 16.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 16.00
9 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Nela Roštoková 16.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
17 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018