Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR U18 / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Chlapci U20
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3961TV2

STARTOVNÍ LISTINA: https://bit.ly/3euxReG

--------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS.

Poznámka 30. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 60.00
2 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00
3 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 48.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 48.00
4 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00
5 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 36.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00
7 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 30.00
9 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 24.00
9 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 24.00 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 24.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 18.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 18.00
13 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 18.00 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 18.00
13 Jan Livora Beach Service club z.s. 18.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018