UNIQA Mistrovství ČR do 22 let / Brno


kategorie: Muži
25. 7. 2020 - 26. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2WQIVN6

Poznámka 24. 7. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Poznámka 20. 7.:

Pro rezervaci kurtů na trénink v pátek před turnajem kontaktujte ředitele turnaje.

Poznámka 14. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 70.00
2 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 František Knobloch Prague beach team, z.s. 56.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 49.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 49.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 42.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 42.00
7 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 35.00
7 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 35.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 28.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 28.00
9 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 28.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 28.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 21.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 21.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 21.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 21.00
13 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 21.00 Martin Douda TJ Orion Praha, z.s. 21.00
13 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
© ČVS 2015-2018