UNIQA Mistrovství ČR U18 / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Juniorky
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2ZEqxsT

STARTOVNÍ LISTINA: https://bit.ly/3euxReG

---------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS.

Poznámka 30. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 60.00
2 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 54.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 54.00
3 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Linda Francová SK HAMR, z.s. 42.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 42.00
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 36.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
5 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Anna Pavelková S V B C, z.s. 30.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 30.00
7 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00
9 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 24.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
13 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
13 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 18.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 18.00 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018