Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
27. 6. 2020 - 28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3dvAbS9

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

----------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 23. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 120.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 120.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Ľubica Šipošová SVK 96.00 Eva Eleková SVK 96.00
4 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 84.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 84.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Jana Šimanicová SVK 72.00 Barbora Tokošová SVK 72.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 48.00
9 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 48.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 48.00
9 Aleksandra Chyla POL 48.00 Kinga Legieta POL 48.00
9 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 48.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 48.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
9 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
17 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00
17 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
25 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
25 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Iveta Miranda SVK 12.00
33 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
35 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 3.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 3.00
35 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3.00 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 3.00
35 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 3.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 3.00
35 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 3.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 3.00
35 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 3.00
35 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
35 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
35 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018