ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
27. 6. 2020 - 28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3dvAbS9

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

----------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 23. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 120.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 120.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Ľubica Šipošová SVK 96.00 Eva Eleková SVK 96.00
4 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 84.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Jana Šimanicová SVK 72.00 Barbora Tokošová SVK 72.00
9 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 48.00
9 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 48.00 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 48.00
9 Aleksandra Chyla POL 48.00 Kinga Legieta POL 48.00
9 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 48.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 48.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
9 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 48.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
17 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00
17 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Amélie Olivová 24.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00
17 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Františka Skalická VK Lvi Praha, z.s. 24.00
25 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 12.00
25 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
25 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
25 Zuzana Kinclová 12.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Iveta Miranda SVK 12.00
33 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
35 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 3.00 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 3.00
35 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3.00 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 3.00
35 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 3.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 3.00
35 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 3.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 3.00
35 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 3.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 3.00
35 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
35 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 3.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
35 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 3.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018