Český pohár (celostátní) / Praha (Střešovice)


kategorie: Chlapci U20
28. 6. 2020

 

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1E-8DOCaSqzgbR5orVrdnRAdeSLxGbgQdzfL1UMHw-_s/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 25. 6.:

Kvalifikace bude zahajena v 14:00.

Poznámka 30. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 60.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00
3 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 48.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 42.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 42.00
5 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 36.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 36.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 36.00
5 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 36.00
9 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 24.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 František Mlejnecký SK PROSEK PRAHA 24.00 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 24.00
13 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 18.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 18.00
13 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lukáš Koldovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Matěj Havlík Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 12.00
17 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Matyáš Malý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Filip Zídek Prague beach team, z.s. 12.00 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 12.00
17 Šimon Beránek 12.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Tomáš Kiša Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
17 Daniel Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
23 Josef Jeřicha Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Filip Weinreb Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
23 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
23 Daniel Vacek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
23 Jan Pešek Beach Service club z.s. 6.00 Jan Marek Beach Service club z.s. 6.00
23 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018