Český pohár (celostátní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Junioři
6. 7. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2NXPSr3

-------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 2. 7.:

Kvalifikace bude zahájena v nedeli v 16:00.

Poznámka 31. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 60.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 60.00
2 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 54.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 54.00
3 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
4 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 42.00
5 Tomáš Ptáček SK Kojetín 2016, z.s. 36.00 Jan Dočkal SK Kojetín 2016, z.s. 36.00
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 36.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00
5 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Jiří Benda Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
5 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 36.00
9 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 24.00
9 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00 Samuel Piosek Happy Sport Opava, z.s. 24.00
13 Štěpán Horák SK Kojetín 2016, z.s. 18.00 Martin Koňařík SK Kojetín 2016, z.s. 18.00
13 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tomáš Kiša Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
13 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 18.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 18.00
13 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 18.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 18.00
17 Petr Žídek Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Daniel Smolka Happy Sport Opava, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018