Český pohár (celostátní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
5. 7. 2020 - 6. 7. 2020

online_vysledky

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 29. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Veronika Horáčková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 60.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 54.00 Barbora Fremundová 54.00
3 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 48.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 48.00
4 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 36.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 36.00
5 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
7 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 36.00 Viktorie Nečasová SK Kojetín 2016, z.s. 36.00
7 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 36.00 Lucie Schusterová 36.00
9 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Marie Mlejnecká 24.00 Sabina Dvořáková 24.00
9 Petra Hofbauerová TJ JUNIOR Brno, z.s. 24.00 Nikola Schwarzová 24.00
13 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 18.00 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 18.00 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 18.00
13 Mila Stanojkovič 18.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.00
13 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Soňa Babušková VK Karviná, z.s. 12.00 Markéta Oczková VK Karviná, z.s. 12.00
17 Jana Smolková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Eva Žídková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Alexandra Pokorná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Lucie Kesselgruberová 12.00
17 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 12.00 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Adéla Sovíková SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Andrea Píchalová VK Prostějov, spolek 12.00
17 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Nella Žídková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018