Reprezentace
24. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - LUX
Reprezentace
25. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - ESP
Reprezentace
25. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - UKR
Reprezentace
26. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - SLO
Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
5. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NpBaOjKWSYTt0Zzaj5AgTtTMQIMw05rs0BSYSZsMWnY/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 4. 7.:

Hlavni soutez se bude hrat hodelem H16-modskup s pevnym nasazenim.

Poznámka 1. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00.

Poznámka 30. 5. 2020:

Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 40.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 40.00
2 Františka Skalická VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 32.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 28.00
5 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 24.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 24.00
5 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 24.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 24.00
5 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Šárka Pavelková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 24.00 Zuzana Kozlerová Beachwell Pelhřimov 24.00
9 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 16.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 16.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 16.00
13 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 12.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 12.00 Ivana Votípková Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00
17 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 8.00 Kateřina Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Lenka Langhammerová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 8.00 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 8.00
19 Michaela Maglenová 4.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
19 Vanda Steinová 4.00 Jitka Černá Jihočeský volejbal z.s. 4.00
19 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 4.00 Barbora Bobková 4.00
19 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Viktoria Šatová 4.00
19 Barbora Cihelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018