Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Brno (Sokolák)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
5. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15bdmofEa_nj7uFjXBbDJ9aJIH5X9cifdQ7L-JggZ_JY/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 2. 7.: 

Zahájení kvalifikace bude v sobotu v 15:00.

Poznámka 28. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 40.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 40.00
2 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 36.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 32.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matyáš Martinovič 24.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
5 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 24.00
5 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 24.00
9 David Svrček BeachPunk Team z.s. 16.00 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Jozef Dzurenda BeachPunk Team z.s. 16.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00
13 Patrik Malios Beach Service club z.s. 12.00 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Jiří Moučka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
13 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 12.00
17 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 8.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 8.00
19 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 4.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 4.00 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 4.00
19 Jan Pražák Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 4.00 Tomáš Tesař VK Lvi Praha, z.s. 4.00
19 Patrik Indra VK Karlovarsko, z.s. 4.00 Jiří Srb Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 4.00
19 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 4.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018