Letní pohár / Brno (Sokolák)


kategorie: Muži
5. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15bdmofEa_nj7uFjXBbDJ9aJIH5X9cifdQ7L-JggZ_JY/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 2. 7.: 

Zahájení kvalifikace bude v sobotu v 15:00.

Poznámka 28. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 40.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 40.00
2 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 32.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
5 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 24.00
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 24.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
5 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 24.00
9 David Svrček BeachPunk Team z.s. 16.00 Ondřej Mach Volejbalový klub Ostrava, z.s. 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
13 Patrik Malios Beach Service club z.s. 12.00 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
13 Jan Čirka TJ ABC Braník, z.s. 12.00 Jiří Moučka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00
13 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 8.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 8.00
19 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 4.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.00 Marek Perry Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.00
19 Jan Pražák VK Dukla Liberec 4.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 4.00
19 Patrik Indra VK Karlovarsko, z.s. 4.00 Jiří Srb SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 4.00
19 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 4.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018