Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár 1* / Doubravice


kategorie: Muži
4. 7. 2020 - 5. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiI1wW2_lpSzw71o2EzNdNBEy0oqVz7dnSW0o0GaX-4/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 1. 7.:

Kvalifikace bude zahájena v 14:00.

Poznámka 16. 6. 2020:

Oprava výchozího herního modelu kvalifikace: Q16-KO.

Poznámka 16. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 42.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00
7 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 35.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 35.00
7 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 35.00
9 Adrian Sdebel POL 28.00 Sebastian Kaczmarek POL 28.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 28.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Martin Böhm Volejbalový klub Příbram z.s. 28.00
13 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
13 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00 Leo Williams RSA 21.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
13 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 21.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 14.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 14.00
17 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 14.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 14.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 14.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 14.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 14.00
25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 7.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 7.00
25 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
27 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 3.50
27 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 3.50 Jan Beran Beach Service club z.s. 3.50
27 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 3.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.50
27 Gianluca Pellegrino ITA 3.50 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.50
27 Jan Beneš Tělocvičná jednota Sokol Vysočany 3.50 Martin Jozíf Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.50
© ČVS 2015-2018