SMJ Český pohár 1* / Jihlava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/39eZibD

----------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 29. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
2 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 56.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 49.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 49.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Jana Šimanicová SVK 42.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 42.00
7 Michaela Sedláčková Knoblochová 35.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
7 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
9 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 28.00 Kristýna Adamčíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 28.00
9 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 28.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
13 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Františka Skalická VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 21.00
13 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 21.00 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 21.00
17 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 14.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 14.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 14.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 14.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 14.00
17 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Kristýna Brožová Beachwell Pelhřimov 14.00 Zuzana Kozlerová Beachwell Pelhřimov 14.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Monika Procházková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 14.00
17 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
© ČVS 2015-2018