ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Litoměřice


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
18. 7. 2020 - 19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS UTKÁNÍ A VÝSLEDKY: https://bit.ly/30iQw8b

--------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 15. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Poznámka 30. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 70.00
2 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 56.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 49.00 Leo Williams RSA 49.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Michał Korycki POL 42.00 Jarosław Lech POL 42.00
7 Jakub Vála Beach Service club z.s. 35.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
7 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 35.00
9 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 28.00 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00
9 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
13 Martin Bárta Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 21.00
13 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
13 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Marek Holeček 21.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 14.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00
17 Matěj Kollár SVK 14.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 14.00
17 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 14.00 Matyáš Martinovič 14.00
25 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 7.00 Oliver Kheil Sport club K3 z.s. 7.00
25 Václav Härting Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 7.00 Jan Rožec Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 7.00
25 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00
25 Davide Pellegrino ITA 7.00 Gianluca Pellegrino ITA 7.00
25 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 7.00
25 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 7.00 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018