Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Riviéra Letní pohár / Brno (Riviéra)


kategorie: Ženy
19. 7. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2B94iSi

----------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 15. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00.

Poznámka 14. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 40.00
2 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 36.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 36.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 28.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 28.00
5 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 24.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 24.00
5 Eva Svobodová VK Dukla Liberec 24.00 Magdaléna Jehlářová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 24.00
5 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
9 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 16.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 16.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 16.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 16.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Fabiana Martino ITA 12.00 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Eva Beránková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Klára Kuníková VK Brno, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018