Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
1. 8. 2020 - 2. 8. 2020

 

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DK97shS5JyN6PA95W3tjJVz9XQ_4sfcSNfj9WLte6ig/edit?usp=sharing


 

Poznámka 29. 7. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 13. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 40.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 32.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 32.00
4 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 20.00 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 20.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 20.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 20.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
9 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 16.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
13 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00
13 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 8.00 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 8.00
17 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 8.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 8.00
17 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 8.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00
17 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Julie Hoščálková Tělovcvičná jednota Spoje Praha 8.00
17 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 8.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 8.00
17 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 8.00 Michaela Čermáková Šímová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 8.00
17 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018