ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Riviéra Český pohár 2* / Brno (Riviera)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
8. 8. 2020 - 9. 8. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/33BZy3j

--------------------------------------------------------

Poznámka 6.8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

 

 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 9. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
2 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
3 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 72.00
4 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
5 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 54.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 54.00
5 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 54.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 54.00
7 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 45.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00 Iveta Miranda SVK 45.00
9 Zuzana Reginová SVK 36.00 Kristína Harmanová SVK 36.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 36.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 36.00
9 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Eva Svobodová VK Dukla Liberec 27.00 Magdaléna Jehlářová 27.00
13 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
13 Barbora Baláková VK Polanka nad Odrou, z.s. 27.00 Simona Kašpárková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 27.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00
17 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 18.00 Klára Kuníková VK Brno, z.s. 18.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 18.00
17 Nela Jasečková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 18.00
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018