Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Opava


kategorie: Muži
28. 8. 2020 - 30. 8. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/32wZdgf

-------------------------------------------------

Poznámka 26. 8. 2020:

Do příloh doplněn předběžný harmonogram utkání.

Poznámka 14 .8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

 

Poznámka 3. 8. 2020:

Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 150.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 150.00
2 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 120.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00
4 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 90.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 90.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 90.00
7 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 75.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 75.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 75.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 60.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 60.00
13 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 45.00
13 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 45.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 45.00
13 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
13 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 45.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 45.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 30.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 30.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 30.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00
17 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
17 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 30.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018