UNIQA Mistrovství České republiky / Opava


kategorie: Muži
28. 8. 2020 - 30. 8. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/32wZdgf

-------------------------------------------------

Poznámka 26. 8. 2020:

Do příloh doplněn předběžný harmonogram utkání.

Poznámka 14 .8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

 

Poznámka 3. 8. 2020:

Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 150.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 150.00
2 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 135.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 135.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 120.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00
4 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 90.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 90.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 90.00
7 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 75.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 75.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 75.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 60.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 60.00
13 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 45.00
13 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 45.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 45.00
13 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
13 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 45.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 45.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 30.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 30.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 30.00
17 Martin Šrámek 30.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
17 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 30.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018