Letní pohár / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
4. 7. 2020

online vysledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11RX9wVD3ouB4G5abfKJghWM2fE1PIyEdzHiogShUym4/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 1. 7.:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00.

Poznámka 28. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Simona Janečková BeachPunk Team z.s. 36.00
3 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00
4 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 28.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 28.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
5 Alice Resová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
9 Anna Přibylová VK Brno, z.s. 16.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 16.00
9 Anna Sulej POL 16.00 Karina Jakuc POL 16.00
13 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 12.00 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 12.00
13 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Daniela Čermáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Dekařová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Barbora Bartošíková VK Polanka nad Odrou, z.s. 12.00 Lenka Zabloudilová TJ OP Prostějov 12.00
17 Monika Valková Volejbal Rudolfov, z.s. 8.00 Kateřina Osouchová Volejbal Rudolfov, z.s. 8.00
17 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 8.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 8.00
© ČVS 2015-2018