Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
4. 7. 2020

online vysledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11RX9wVD3ouB4G5abfKJghWM2fE1PIyEdzHiogShUym4/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 1. 7.:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00.

Poznámka 28. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 40.00
2 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Simona Janečková VK Brno, z.s. 36.00
3 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
5 Alice Resová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 24.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 12.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 12.00
13 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Daniela Čermáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
4 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 28.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 28.00
9 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
9 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 16.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 16.00
9 Anna Sulej POL 16.00 Karina Jakuc POL 16.00
13 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 12.00 Lenka Zabloudilová TJ OP Prostějov 12.00
17 Monika Valková SK Hlincovka, z.s. 8.00 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 8.00
17 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 8.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018