Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Český pohár 3* / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Muži
20. 6. 2020 - 21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2UX2aE5

-------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 17. 6. 2020:

Po dohodě s pořadatelem byla kvalifikace rozšířena na kapacitu 24 týmů. Pravděpodobný systém kvalifikace bude playoff pro 24 týmů na 1 prohru o 6 postupových míst. Pokud v termínu nasazení do kvalifikace bude v kvalifikace 16 a méně týmů, bude se hrát systém Q16-KO. Kvalifikace bude zahájena v 14:00 na 3 hracích kurtech na pohlaví.

Poznámka 6. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Filip Gavenda SVK 108.00 Jakub Ihnát SVK 108.00
3 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 96.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 96.00
4 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 84.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 84.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 72.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 72.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 48.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 48.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Luke Smith AUS 48.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Jarosław Lech POL 48.00 Michał Korycki POL 48.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
9 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 24.00
17 Leo Williams RSA 24.00 Andrea Tomatis ITA 24.00
17 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
17 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
17 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 24.00
17 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 24.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
25 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 12.00
25 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 12.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 12.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00
25 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12.00
33 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 6.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 6.00
33 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 6.00
33 Davide Pellegrino ITA 6.00 Gianluca Pellegrino ITA 6.00
33 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00
33 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 6.00 Martin Tibitanzl SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.00
33 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 6.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00
33 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
33 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 6.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
33 Patrik Pokopec SVK 6.00 Tomáš Patúc SVK 6.00
33 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 6.00 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018