Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Olympia pláž)


kategorie: Chlapci U20
12. 7. 2020

online vysledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qy6xdAYR5BLOClhH8-7hWwoIs9kZYHr99888duUprUk/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 8. 7. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 15:00.

Poznámka 30. 6. 2020:

Změna místa konání. Nově se bude hrát na Olympia pláži.

Poznámka 14. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 60.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 48.00 Matěj Šálek VK Lvi Praha, z.s. 48.00
4 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 36.00
5 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
9 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 24.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 24.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 18.00 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 18.00
13 Viktor Kadeřábek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 18.00
17 Ondřej Válka Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Marek Svoboda Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
© ČVS 2015-2018