Letní pohár / Brno (Riviéra)


kategorie: Ženy
28. 6. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KXYxZmeIFhtxuqeqbEO0nxpCAkvr3hTHN2UN3igX2HE/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 22. 6. 2020:

Apelujeme na všechny týmy, aby k utkáním v turnaji nastoupily ve stejnokroji, který ukládá Hrací řád.

Poznámka 18. 6. 2020:

Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.


Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 40.00
2 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Anna Přibylová VK Brno, z.s. 32.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 32.00
4 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Monika Procházková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 28.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
5 Simona Janečková BeachPunk Team z.s. 24.00 Lucie Polášková SK Kojetín 2016, z.s. 24.00
5 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Daniela Čermáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Petra Kašparová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Monika Adamčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
9 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 16.00 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 16.00
9 Barbora Bartošíková VK Polanka nad Odrou, z.s. 16.00 Simona Kašpárková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 16.00
9 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 16.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 16.00
9 Viktorie Gogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 16.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 12.00 Viktorie Nečasová SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018