AUTOMIMA Letní pohár / Opava (Kylešovice)


kategorie: Muži
8. 8. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2F2waJw

 

-------------------------------------------

Poznámka 6.8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

 

 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 13. 7. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 40.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 40.00
2 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
3 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 32.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 32.00
4 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00 Michal Urban Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 28.00
5 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 24.00 Jan Rodek Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 24.00
5 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 David Šmerda START B6, z.s. 24.00
5 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00 Ondřej Mach Volejbalový klub Ostrava, z.s. 24.00
9 Jakub Smetana VK Polanka nad Odrou, z.s. 16.00 Jiří Dluhoš VK Polanka nad Odrou, z.s. 16.00
9 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 16.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 16.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 16.00
© ČVS 2015-2018