WSPK Český pohár 3* / Praha (Pankrác)


kategorie: Muži
15. 8. 2020 - 16. 8. 2020

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/33YO22u

---------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 13. 8. 8:45:

Pokud bude dnes (ve čtvrtek) v 20:00 počet týmů v kvalifikaci 19 a méně, tak se nejlepší tři týmy kvalifikace posunou do hlavní soutěže a kvalifikace se bude hrát modelem Q16-KO o 6 postupových míst.

Poznamka 12. 8. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v 16:00 až na 6 hracích kurtech.

Poznámka 12 .8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Poznámka 1. 8. 2020:

Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.

Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 108.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 108.00
3 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 96.00 Luke Smith AUS 96.00
4 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 84.00 Leo Williams RSA 84.00
5 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 72.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 72.00
5 Martin Šrámek 72.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 72.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 72.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 72.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 72.00
9 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 48.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 48.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 48.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 48.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 48.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 48.00
9 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 48.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
17 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00
25 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 12.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00
25 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 12.00 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 12.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 12.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 12.00
25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00
25 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12.00
33 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 6.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 6.00
33 Matěj Kollár SVK 6.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 6.00
35 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3.00
35 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 3.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 3.00
35 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 3.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
35 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
35 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 3.00 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 3.00
35 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00
35 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 3.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 3.00
35 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 3.00 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018